0

עגלת הקניות

סל הקניות שלך ריק לגמרי

Adeline Vegan

Adeline Vegan

1,357.00 ₪

200.00 ₪

מגפיים טבעוניות

1,357.00 ₪

200.00 ₪

- +
  • זמינות במלאי
  • מק"ט ShLFW17Adl-vegvel-noir
תיאור

תרגישי חופשי להתאים לעצמך באופן אישי עם כל סוגי העקבים שלנו! חצי המגף הזה נראה טוב עם כל סוגי הצבעים והגבהים.

אדליין היא גרסת החצי אורך של מרגרט הפופולארית שלנו. היא נכנסת בקלות במתיחה ואת יכולה לנעול אותה עם כל פריט לבוש. אין לה בטנה והצורה שלה נשמרת הודות לעיצוב העקב.

כל הנעליים שלנו נמכרות עם עקב ראשון מתנה לבחירתך, כך שאת יכולה לייצר את השילוב החלומי במיוחד עבורך! פשוט בחרי עקב בגובה, צבע וסטייל שמותאם בדיוק לצרכים שלך ובהתאם לרצונות שלך.

השילובים הם אינסופיים

טניה היט פריז מאפשרת לך שני דברים:

  • ליהנות מהתאמת הגובה! את יכולה לנעול את הנעליים שלנו עם כל גובה עקב שאת רוצה, בין אם הוא עקב נמוך או עקב סטילטו גבוה.
  • את בוחרת עבור עצמך בדיוק את מה שאת רוצה ואת מה שמתאים לך!

כל הנעליים והעקבים שלנו נמכרים בנפרד. קודם את בוחרת את הנעליים ואז את בוחרת את העקבים בדיוק בגובה, בצבע ובסטייל שאת רוצה. אם את כבר לקוחה של טניה היט פריז, את יכולה להרכיב את הקולקציה שלך, כך שאת קונה את הנעליים והעקבים בנפרד. 

ייעוץ להתאמה:

הדגם הזה הוא מאוד פופולארי, כך שכל הצוות שלנו נועל אותן. המשוב שקיבלנו עליהן הוא שהן מתאימות למידה הסטנדרטית של כל אחת, כך שאת יכולה לבחור במידה הסטנדרטית שלך. הקטיפה היא  רכה, אך לא יותר מדי נמתחת.

נוחות:

כמו כל הנעליים שלנו, הדגם הזה עוצב לנוחות אופטימאלית. בנוסף לזה שהיא עשויה מקטיפה רכה וההקלה המיידית שאת חשה כשאת מחליפה בין עקב גבוה, לבינוני ונמוך, החלפת העקבים מבטיחה שאנו משתמשים ברפידת נוחות "הזוכרת" את מבנה כף הרגל ומעניקה תחושה של כרית בזמן ההליכה.

אנו גם מוודאים שללא קשר לגובה העקב שבחרת, את לא תחליקי ותפלי – הסוליה בנעל מצופה גומי, כך שהיא עמידה גם אם תרוצי בגשם.

לכל הנעליים שלנו יש מישורת להכנסת והוצאת העקב. המישורת צבועה בשחור להתאמת הנעליים לכל צבעי העקבים. המישורת נבנתה לעמוד ב-5000 פעמים של החלפת העקבים והיא מתאימה לנשיאת משקל של עד 400 ק"ג.  

נתונים
סקירות
דברי איתי במסנג'ר
Loading...