0

עגלת הקניות

סל הקניות שלך ריק לגמרי

Adele Squash Black

Adele Squash Black

1,360.00 ₪

680.00 ₪

מגפונים

1,360.00 ₪

680.00 ₪

- +
  • זמינות במלאי
  • מק"ט 100006
תיאור

יכולה להתאים עם עקבים נמוכים או גבוהים והיא חלק מקולקציית LIBERTY (חירות).

היתרון העיקרי שלה הוא שהיא נראית טוב בשילוב עם חצאית או עם ג'ינס. הסטייל שלה פשוט, מה שנותן לך את האפשרות לשים את הדגש המרבי על העקב.

כל הנעליים נמכרות עם עקב ראשון מתנה לבחירתך, כך שאת יכולה לייצר את השילוב החלומי במיוחד עבורך! פשוט בחרי עקב בגובה, צבע וסטייל שמותאם בדיוק לצרכים שלך ובהתאם לרצונות שלך.

השילובים הם אינסופיים.

טניה היט פריז מאפשרת לך שני דברים:

  • ליהנות מהתאמת הגובה! את יכולה לנעול את הנעליים שלנו עם כל גובה עקב שאת רוצה, בין אם הוא עקב נמוך או עקב סטילטו גבוה.
  • את בוחרת עבור עצמך בדיוק את מה שאת רוצה ואת מה שמתאים לך!

כל הנעליים והעקבים שלנו נמכרים בנפרד. קודם את בוחרת את הנעליים ואז את בוחרת את העקבים בדיוק בגובה, בצבע ובסטייל שאת רוצה. אם את כבר לקוחה של טניה היט פריז, את יכולה להרכיב את הקולקציה שלך, כך שאת קונה את הנעליים והעקבים בנפרד. 

ייעוץ להתאמה:

הדגם הזה הוא מאוד פופולארי, כך שכל הצוות שלנו נועל אותן. המשוב שקיבלנו עליהן הוא שהן מתאימות למידה הסטנדרטית של כל אחת, כך שאת יכולה לבחור במידה הסטנדרטית שלך. העור הוא  רך, אך לא יותר מדי נמתח.

נוחות:

כמו כל הנעליים שלנו, הדגם הזה עוצב לנוחות אופטימאלית. בנוסף לזה שהוא עשוי מעור רך וההקלה המיידית שאת חשה כשאת מחליפה בין עקב גבוה, לבינוני ונמוך, החלפת העקבים מבטיחה שאנו משתמשים ברפידת נוחות "הזוכרת" את מבנה כף הרגל ומעניקה תחושה של כרית בזמן ההליכה.

אנו גם מוודאים שללא קשר לגובה העקב שבחרת, את לא תחליקי ותפלי – הסוליה בנעל עשויה מעור המצופה בגומי, כך שהיא עמידה גם אם תרוצי בגשם.

לכל הנעליים שלנו יש מישורת להכנסת והוצאת העקב. המישורת צבועה בשחור להתאמת הנעליים לכל צבעי העקבים. המישורת נבנתה לעמוד ב-5000 פעמים של החלפת העקבים והיא מתאימה לנשיאת משקל של עד 400 ק"ג.  

נתונים
סקירות
דברי איתי במסנג'ר
Loading...