0

עגלת הקניות

סל הקניות שלך ריק לגמרי

Deyi Velvet Nude

Deyi Velvet Nude

995.00 ₪

200.00 ₪

סנדלים


 

995.00 ₪

200.00 ₪

- +
  • זמינות במלאי
  • מק"ט 17
תיאור

הסנדלים שאת חייבת הקיץ!

אם תסתכלי על הרצועה, תראי שהיא מעט עבה יותר ממה שרואים בתצוגות האופנה. זה מעלה באופן משמעותי את מידת הנוחות, כך שהרצועה מחזיקה את הרגל טוב יותר. 

בנוסף לכך, הסוליה רכה ולמען האמת, אף אחד לא ידע שאת לא סובלת :)  

כל הנעליים שלנו נמכרות עם עקב ראשון מתנה לבחירתך, כך שאת יכולה לייצר את השילוב החלומי במיוחד עבורך! פשוט בחרי עקב בגובה, צבע וסטייל שמותאם בדיוק לצרכים שלך ובהתאם לרצונות שלך.

השילובים הם אינסופיים.

טניה היט פריז מאפשרת לך שני דברים:

  • ליהנות מהתאמת הגובה! את יכולה לנעול את הנעליים שלנו עם כל גובה עקב שאת רוצה, בין אם הוא עקב נמוך או עקב סטילטו גבוה.
  • את בוחרת עבור עצמך בדיוק את מה שאת רוצה ואת מה שמתאים לך!

כל הנעליים והעקבים שלנו נמכרים בנפרד. קודם את בוחרת את הנעליים ואז את בוחרת את העקבים בדיוק בגובה, בצבע ובסטייל שאת רוצה. אם את כבר לקוחה של טניה היט פריז, את יכולה להרכיב את הקולקציה שלך, כך שאת קונה את הנעליים והעקבים בנפרד.  

ייעוץ להתאמה:

מתאימות לרגל סטנדרטית, כך שאת יכולה להזמין את המידה שלך.

נוחות:

כמו כל הנעליים שלנו, הדגם הזה עוצב לנוחות אופטימאלית. בנוסף לזה שהוא עשוי מעור רך (קטיפה) וההקלה המיידית שאת חשה כשאת מחליפה בין עקב גבוה, לבינוני ונמוך, החלפת העקבים מבטיחה שאנו משתמשים ברפידת נוחות "הזוכרת" את מבנה כף הרגל ומעניקה תחושה של כרית בזמן ההליכה.

אנו גם מוודאים שללא קשר לגובה העקב שבחרת, את לא תחליקי ותפלי – הסוליה בנעל עשויה מעור המצופה בגומי, כך שהיא עמידה גם אם תרוצי בגשם.

לכל הנעליים שלנו יש מישורת להכנסת והוצאת העקב. המישורת צבועה בשחור להתאמת הנעליים לכל צבעי העקבים. המישורת נבנתה לעמוד ב-5000 פעמים של החלפת העקבים והיא מתאימה לנשיאת משקל של עד 400 ק"ג.  

 

נתונים
סקירות
דברי איתי במסנג'ר
Loading...